EngIneered SolutIons

Hakkımızda

Değerli çözüm ortaklarımız,

  Emmegi firması 1975 yılında İtalya iç pazarının ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuş, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmayı ilke edinmiş bir aile şirketidir. Bugün, sahip olduğu üretim ve mühendislik tecrübesi ile adı sektörde kalite ve değer ile özdeşleşmiştir. İtalya ve Slovakya’daki üretim tesislerinde üretilen kaliteli aluminyum soğutucular dünyanın bir çok bölgesindeki depo ve satış ofisleri kanalıyla müşterilerine ulaştırılmaktadır.  

Ürünlerinin büyük kısmını İtalya dışına ihraç eden Emmegi İtalya, standart tip aluminyum soğutuculara ilave olarak müşteri ihtiyacına  özel çözümler üretebilecek teknik kapasite ve kabiliyete sahiptir. Hizmet verilen sektörlerden bir kısmı; hidrolik güç üniteleri, iş makinaları, kompresör imalatçıları, transmikser ve beton pompası imalatçıları, araç üzeri ekipman üreticileri, tarım makinaları, savunma sanayi ve raylı sistemlerdir.

  Emmegi İtalya vermiş olduğu kararla Türkiye’deki mevcut müşterilerine teknik ve ticari anlamda daha iyi hizmet verip,  müşteri potansiyelini geliştirmek amacıyla 2014 yılının Şubat ayında firmalarına Emmegi Türkiye’yi de ilave etmiştir. Böylece firmamız müşterilerine stoktan hizmet sunup, teknik destek sağlayabilecektir. Emmegi Türkiye’nin kuruluşunu sizlere  duyurmaktan dolayı memnuniyetimi ifade eder,  iş ilişkilerimizin gelişmesini temenni ederiz.